TakipciSatisi.Org, sitenin kullanım şartları, kurallar, yasal sorumluluklar ve kullanıcıların yükümlülüklerinin bulunduğu kullanıcı sözleşmesi sunmaktadır. Siteye kayıt olan, ürün siparişi veren veya satın alma işlemleri gerçekleştiren herkes bu kullanıcı sözleşmesini okumak ve imzalamak zorundadır. Çünkü bu sözleşme sitenin ve kullanıcıların haklarını koruyan yasal bir sözleşmedir.

Şartların uygun olmadığı ve sözleşmenin imzalanmadığı durumlarda sitenin kullanımına, site üzerinden ürün satış işlemlerinin gerçekleşmesine izin verilmemektedir. Sitemiz, kullanıcı sözleşmesinde isim, soy isim, telefon gibi kişisel bilgilerinizin doldurulması için form göndermektedir. Bu formun doğru ve eksiksiz olarak doldurulması istenmektedir. Bu formu doldurmanız halinde kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktasınız.

TakipciSatisi.Org sitesi, sunduğu hizmetleri, ürün hakkında yapılan bilgilendirmeleri ve site içerisinde yayımlanan her türlü bilgileri değiştirme ve yayını durdurma hakkına sahiptir. Siteye giriş yapılırken yasal uyarı bilgilendirme formunu ziyaret etmeleri için kullanıcıları yönlendirmektedir. Böylece değiştirilen ve yayından kaldırılan ürünler hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Sitemiz, online olarak hizmet sunan bir sitedir. Online hizmet ürünleri kuralları, diğer ürün ve hizmetlerden farklı olmaktadır. Siparişlerin teslimatı anlık olarak yapılmaktadır. Herhangi bir sorun nedeniyle teslim edilemeyen ürünlerin teslimat süresi 30 gündür. Bu süre sınırını aşan durumlarda müşteri ile irtibata geçilerek ürün sipariş iptali gerçekleştirilmektedir. Müşterinin ödemiş olduğu ücret iade edilmektedir.

Kullanıcı sözleşmesinde esas olan durumlardan biri de gizliliktir. Ayrı bir sözleşme olarak da sunulan gizlilik sözleşmesi, gizlilik kurallarına uygun davranılması için karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Sitemizden ürün satın alırken bizlere verdiğiniz her kişisel bilgi, gizlilik çerçevesinde saklanmaktadır. Tarafların izni ve bilgisi olmaksızın üçüncü taraflar ile paylaşılmamaktadır.

Gizlilik sözleşmesi kuralları gereğince, kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler, kullanıcıya ait olmalıdır. Bir başkasına ait kişisel bilgilerin kullanılması yasaktır. Siteye kayıt yaparken kullanılan bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılması halinde ortaya çıkan zararlardan kullanıcılar sorumlu olmaktadır.

TakipciSatisi.Org sitesinde yer alan, sitenin görünümü, resimleri, bilgileri, marka ve siteye ait özel bilgiler lisanslıdır. Taklit edilemez veya kopyalanamaz. İzin alınmadan siteye ait herhangi bir bilginin kullanılması sonucu yasal işlem başlatılabilmektedir.

TakipciSatisi.Org sitesinde hile ve hile programlarının kullanımına izin verilmemektedir. Hile girişiminde bulunan kullanıcıların üyelikleri kalıcı olarak iptal edilmektedir. Hile kullanan kişiler, sitemizde yer alan herhangi bir hizmetten faydalanamamaktadır.

Sitemize kayıt olma aşamasında bizlere vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi, sitemizi geliştirmek ve sizlere daha iyi imkanlar sunmak amacıyla kullanmaktayız. Vermiş olduğunuz telefon numaralarına reklam kampanyalarımız hakkında bilgilendirme mesajları göndermekteyiz. Fakat, bu bilgiler sadece reklam ve kampanya bilgilendirme için kullanılmaktadır. Kişisel verilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığını bilmenizi isteriz. Kullanıcı sözleşmesini imzaladığınız takdirde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

TakipciSatisi.Org sitesi, herhangi bir bildirim yayınlamaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Sağladığı hizmetlerde durdurma yapabilir, servis içeriklerini değiştirebilir veya geçici olarak yayından kaldırabilir. Kullanıcılar sözleşmeyi imzaladığında bu şartları kabul etmiş olur. Site gerek gördüğü takdirde site içerisindeki değişimleri kullanıcılar ile paylaşabilir. Bu bildiriler e-posta veya telefon numaraları aracılığı ile kullanıcılarla paylaşılır.

Twitter, Youtube, Instagram ve Tiktok uygulamalarında artırıma dair değişiklikler yapılabilmektedir. Site, kullanıcıları ile bu değişiklikleri paylaşmaktadır. Site içerisinde satın alma işlemi gerçekleştirilen paketlerin detaylı bilgisi, kullanıcılara sunulmaktadır. Türk takipçi satın alınan paketlerde maksimum oranda Türk takipçiler bulunmaktadır. Paket içeriğinin tamamının Türk takipçilerden oluşması mümkün değildir. Bu nedenle paketlerin içeriğinin belirli bir kısmını yabancı takipçiler oluşturmaktadır.

Sitemizde satışa sunulan paketler, dünya genelindeki kullanıcılardan oluşmaktadır. Kullanıcılar almak istediği paketlerin içeriğinin detaylarını sitemizden öğrenebilmektedir.